Położone na wysokości 1675 metrów nad poziomem morza, osiedle Grand Monastyr znajduje się w samym centrum Studenec, gdzie w Pamporowie zaczynają się wyciągi narciarskie do szczytu i wieży Sneżanka.

Dinevi Pamporovo

W sercu gór

Budynki osiedla są zbudowane w stylu tradycyjnej architektury bułgarskiej. Każde mieszkanie wyposażone jest w kominek i oferuje niezapomniane widoki na piękne zbocza gór Rodopi.

Osiedle Grand Monastyr kształtuje wizerunek Dinevi Resort w warunkach zimowych. Pomiędzy sektorami na osiedlu zbudowano ciepłe korytarze komunikacyjne i współdzielą one wspólny parking i recepcję.

Różnorodne mieszkania:
Od 30 m kw. do 115 m kw. – mieszkania z jedną, dwiema, trzema i czterema sypialniami.

Dinevi Pamporovo

Na stokach narciarskich w Studenec

Teren narciarski Pamporowo obejmuje około 60 km tras zjazdowych, snowboardowych, saneczkowych i freeridowych, a także trasy do narciarstwa biegowego.

Stoki w Pamporowie są odpowiednie dla osób w każdym wieku i o różnych umiejętnościach narciarskich. Stopień trudności stoków pozwala na to, aby tereny narciarskie były dostępne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy, oferują zmiany intensywności na przemian z relaksem na stromych i łagodnych odcinkach.

Nowoczesne wyciągi, nowe urządzenia naśnieżające i wydajne armatki śnieżne zapewniają szybkie przemieszczanie się turystów, bez tłoku, optymalną pokrywę śnieżną i doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych.

Informacje ogólne

Na osiedlu znajduje się supermarket, kilka restauracji, piano bar, ośrodek SPA z ciepłym basenem, zabiegami kosmetycznymi, sauną, salonem piękności, masażami, centrum fitness, pokojem gier dla dzieci, kręgielnia.

Czyste górskie powietrze, piękna przyroda, doskonała lokalizacja i zaplecze sprawiają, że Dinevi Resort w Pamporowie jest idealnym wyborem dla inwestycji i zimowych wakacji.

Oprócz wymarzonej lokalizacji dla Ciebie i Twojej rodziny, osiedle Grand Monastyr ma doskonały potencjał inwestycyjny i możliwość uzyskania dobrego dochodu z wynajmu.

 

Lotnisko Płowdiw – 80 km.

Całoroczne – całodobowa ochrona i nadzór wideo

Rok budowy: 2008

Utrzymanie terenów wspólnych: 450 euro na rok

Wszystkie udogodnienia w jednym miejscu

Pamporovo Dinevi Resort
  • W pełni umeblowane i nowoczesne wyposażone – kominek w każdym mieszkaniu

  • Gotowe do zamieszkania lub wynajęcia

  • W pobliżu stoku narciarskiego, wyciągu i szkółki narciarskiej

Гранд Манастира басейн
  • Ośrodek SPA

  • Ciepły basen

  • Salon gier i kręgielnia

  • Trzy restauracje

  • Bar nocny

  • Supermarket

Dostępne mieszkania na osiedlu

Compare listings

Porównać