Urocze osiedle Porto Paradiso znajduje się w doskonałej lokalizacji w Dinevi Resort – na brzegu morza, tuż obok Marina Dinevi i jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu Morza Czarnego.

O osiedlu Porto Paradiso

Budynek został zaprojektowany w śródziemnomorskim stylu architektonicznym.

Luksusowe i wysokiej jakości materiały budowlane w połączeniu z bliskością morza i prestiżową lokalizacją w pełni uzasadniają inwestycję w zakup mieszkań w tym osiedlu.

Osiedle posiada podgrzewany basen dla dorosłych i dzieci z systemem dezynfekcji elektrolitowej, gdzie woda, w której dodawana jest sól, zbliża się do komfortu wody morskiej, który znany jest od czasów starożytnych oraz jej relaksującego działania.

Wspaniale wypielęgnowane tereny zielone z obfitością sezonowych kwiatów i krzewów oraz wspaniałe widoki na morze, gwarantują mieszkańcom pełny relaks i komfort.

Dinevi Resort
Porto Paradiso Complex Sveti Vlas

Zalety osiedla

Nowoczesne mieszkania klasy Premium w prestiżowym osiedlu mieszkalnym Porto Paradiso.

Budynek składa się z dwóch części, część A i część B – 73 mieszkania, od 30 mkw. do 93 mkw., z jedną, dwiema i trzema sypialniami.

Osiedle Porto Paradiso ma doskonały potencjał inwestycyjny i możliwość uzyskania dobrego dochodu z wynajmu.

Dinevi Resort

Porto Paradiso jest częścią DINEVI RESORT – Dziesiątki malowniczych osiedli mieszkaniowych wpisanych w naturę jako jeden zespół architektoniczny. Są one połączone między sobą nowoczesną infrastrukturą, zagospodarowanymi i oświetlonymi ulicami handlowymi, eleganckimi butikami, elitarnymi restauracjami i barami, złotymi plażami z Błękitną Flagą, salonami piękności, obiektami sportowymi, cerkwiami, amfiteatrem, centrami medycznymi i niezliczonymi obiektami rozrywki.

Amphitheatre

Informacje ogólne:

  • Lotnisko Burgas – 40 km.

  • Całoroczne – całodobowa ochrona i nadzór wideo

  • Mieszkania: 73

  • Rok budowy: 2015

  • Utrzymanie terenów wspólnych: 600 euro na rok

Dostępne mieszkania na osiedlu

Compare listings

Porównać