DINEVI GROUP jest pierwszą firmą w Bułgarii, która rozpoczęła budowę zamkniętych osiedli wakacyjnych, pozycjonując się w luksusowym segmencie rynku nieruchomości

 

W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym, firma stara się oferować oryginalne i nowoczesne rozwiązania zorientowane na specyficzne potrzeby Klientów. Dlatego w ciągu 35. lat obecności na rynku udało się jej zbudować długotrwałą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu i uczciwości biznesowej.

Dinevi Resort Sveti Vlas Blacksea

Jakość najwyższej klasy

Stosując się do najwyższych standardów i wymagań nowoczesnego budownictwa, firma zdobyła zaufanie wielu wymagających Klientów. Firma sprostała ogromnym wymaganiom, wykorzystała to co już osiągnęła i udowodniła, że jest firmą z rozmachem, patrzącą w przyszłość.

marina-dinevi-yachteno-pristanishte

Nasza nazwa stała się standardem jakości

Marka „DINEVI” jest rozpoznawalna w Bułgarii, w nadmorskim kurorcie Święty Włas, w ośrodku narciarskim Pamporowo w urokliwych górach Rodopy, w nadmorskim centrum wojewódzkim Burgas i w stolicy Sofii, przy czym lista naszych nieruchomości staje się coraz bardziej imponująca.

W samym Świętym Własie dysponujemy dziesiątkami osiedli i tysiącami mieszkań, zjednoczonymi nazwą DINEVI RIZORT.

Kierując się maksymą, że życie zabiera nas w nieoczekiwane miejsca, a miłość prowadzi nas do domu, DINEVI GROUP buduje domy z miłością i uczuciem, wierząc, że dom jest tam, gdzie jest Twoje serce.

Dinevi Group Sveti Vlas Sun

Domy marzeń w Bułgarii

Znajdują się one przy plaży i zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć komfort i ciepło domu – spokojne otoczenie, bogato zagospodarowane patia, alejki kwiatowe, baseny, place zabaw dla dzieci, bezpieczny parking, supermarkety, restauracje, bary i wiele innych.

Sveti Vlas Dinevi Resort Panorama

Dom to uczucie

Dom to nie tylko miejsce, to uczucie. W tym sensie domy Dinevi Group nie są tylko zakupem nieruchomości. To poczucie życia wśród wybranej społeczności, poczucie komfortu i bezpieczeństwa, przywilej mieszkania w luksusowym mieszkaniu na osiedlu z w pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską.

Tworząc DINEVI GROUP, podjęliśmy decyzję o budowaniu z rozmachem, o wyznaczaniu wysokich standardów w turystyce i biznesie, o zdobywaniu szczytu za szczytem. Dziś, 35 lat później, nasz sukces jest faktem. Dzięki swoim projektom i działaniom, firma przyczyniła się nie tylko do rozwoju turystyki w Bułgarii, ale także do pozytywnej zmiany wizerunku bułgarskich kurortów.


Dinko Dinev i Yordan Dinev

Dinevi

Marina Dinevi

Już w fazie projektowania port zachwycił swoją pionierską wizją i innowacyjnym podejściem oraz zdobył prestiżową nagrodę Bentley Investment Award. A biblia światowych magazynów żeglarskich, Boat International, w 2008 roku zaliczyła Bułgarię do krajów z najlepszymi marinami na świecie.
Marina spełnia wszystkie kryteria nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie obiektu. Może pomieścić 300 jachtów i oferuje pełen zakres usług wymaganych do obsługi i konserwacji jachtów. Wysoki poziom usług ugruntował wizerunek mariny jako elitarnego portu, z którego dumne byłyby nawet najbardziej prestiżowe kurorty.

Marina Dinevi

Dinevi Resort – Święty Włas

Ambitny projekt opracowany z polotem, doświadczeniem i konsekwencją. Tak w kilku słowach można opisać DINEVI RESORT – kompletny produkt turystyczny z w pełni rozwiniętą infrastrukturą.

Dzięki unikalnemu połączeniu czystego górskiego powietrza, morskiego klimatu i pięknej przyrody, Święty Włas jest ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu Bułgarów i obcokrajowców.

Plaża w miejscowości Święty Włas jest z widokiem na południe. Piasek jest drobny i złocisty. Letnie dni charakteryzują się spokojnymi porankami i stosunkowo chłodnymi popołudniami.

Jesień w Świętym Własie jest wyjątkowo długa, ciepła i spokojna. W ostatnich latach w połowie grudnia temperatury dochodziły do 15 stopni. Zima trwa tu nie dłużej niż miesiąc.

Sveti Vlas Dinevi Resort

Plaże Św. Włas i Marina Dinevi należą do bułgarskich laureatów znaku Błękitnej Flagi.

Plaża Venid Beach w Dinevi Resort została oceniona w pierwszej dwudziestce najlepszych plaż na klasyczne wakacje na świecie! Wyróżnienie przyznane przez pierwszą na świecie platformę do oceny i porównywania plaż beach-inspector.com, która przebadała 1595 światowych plaż o łącznej długości 14 tysięcy kilometrów!

Ośrodek stale ewoluuje i odnawia swoją wizję, stawiając na nowoczesne atrakcje, piękno w drobiazgach i przyjemności najwyższej klasy.

To tylko kilka z powodów, że DINEVI RESORT stał się ulubionym miejscem rodzinnych wakacji dla turystów z całego świata.

Venid Beach

Compare listings

Porównać