DINEVI GROUP jest pierwszą firmą w Bułgarii, która rozpoczęła budowę zamkniętych osiedli wakacyjnych, pozycjonując się w luksusowym segmencie rynku nieruchomości.

W samym Sweti Własie znajduje się kilkadziesiąt osiedli, zjednoczonych pod nazwą “DINEVI RESORT“. Malownicze osiedla osadzone są w krajobrazie przyrodniczym jako jeden zespół architektoniczny. Są one połączone między sobą nowoczesną infrastrukturą, zagospodarowanymi i oświetlonymi ulicami handlowymi, eleganckimi butikami, elitarnymi restauracjami i barami, złotymi plażami z Błękitną Flagą, salonami piękności, obiektami sportowymi, cerkwiami, amfiteatrem, centrami medycznymi i niezliczonymi obiektami rozrywki.

Etara 4 Vlas

Etyra 4

Najnowsze osiedle wakacyjne Dinevi Group w miejscowości Święty Włas położone na drugiej linii od brzegu morza. Osiedle jest naturalną kontynuacją linii renesansowej architektury osiedli ETYRA 1, ETYRA 2, ETYRA 3.

Osiedle ETYRA 4 składa się z dwóch budynków na różnych poziomach. Ich konfiguracja tworzy strukturę w kształcie litery L.

Rozkład mieszkań jest tak zaprojektowany, że pokoje dzienne i sypialnie są z widokiem na morze.

Eco Village House

Venid Eco Village

Osiedle w stylu “starego bułgarskiego domu”, inspirowane ideą zachowania bułgarskich tradycji i ducha narodowego w architekturze.

Teren osiedla jest częścią zalesionej okolicy Kasada niedaleko Sweti Własa, gminy Neseber, oferuje panoramiczny widok na morze i duże nachylenie na południe. Umożliwia to malownicze rozwiązanie urbanistyczne a mianowicie – z każdego budynku mieszkalnego jest widok za równo na las jak i na morze.

Dinevi Pamporovo Ski

Grand Monastyr

Wybierz swój dom w górach od Dinevi Group, osiedle Grand Monastyr, ośrodek narciarski Pamporowo – niezawodnego i bezpiecznego partnera Twojej inwestycji!

Położone na wysokości 1675 metrów nad poziomem morza, osiedle Grand Monastyr znajduje się w samym centrum Studenec, gdzie w Pamporowie zaczynają się wyciągi narciarskie do szczytu i wieży Sneżanka.

Compare listings

Compare
Search
Цена от до