DINEVI GROUP jest pierwszą firmą w Bułgarii, która rozpoczęła budowę zamkniętych osiedli wakacyjnych, pozycjonując się w luksusowym segmencie rynku nieruchomości.

W samym Sweti Własie znajduje się kilkadziesiąt osiedli, zjednoczonych pod nazwą „DINEVI RESORT“. Malownicze osiedla osadzone są w krajobrazie przyrodniczym jako jeden zespół architektoniczny. Są one połączone między sobą nowoczesną infrastrukturą, zagospodarowanymi i oświetlonymi ulicami handlowymi, eleganckimi butikami, elitarnymi restauracjami i barami, złotymi plażami z Błękitną Flagą, salonami piękności, obiektami sportowymi, cerkwiami, amfiteatrem, centrami medycznymi i niezliczonymi obiektami rozrywki.

Etara 4 Vlas

Etyra 4

Najnowsze osiedle wakacyjne Dinevi Group w miejscowości Święty Włas położone na drugiej linii od brzegu morza. Osiedle jest naturalną kontynuacją linii renesansowej architektury osiedli ETYRA 1, ETYRA 2, ETYRA 3.

Osiedle ETYRA 4 składa się z dwóch budynków na różnych poziomach. Ich konfiguracja tworzy strukturę w kształcie litery L.

Rozkład mieszkań jest tak zaprojektowany, że pokoje dzienne i sypialnie są z widokiem na morze.

Eco Village

Venid Eco Village

Osiedle w stylu „starego bułgarskiego domu”, inspirowane ideą zachowania bułgarskich tradycji i ducha narodowego w architekturze.

Teren osiedla jest częścią zalesionej okolicy Kasada niedaleko Sweti Własa, gminy Neseber, oferuje panoramiczny widok na morze i duże nachylenie na południe. Umożliwia to malownicze rozwiązanie urbanistyczne a mianowicie – z każdego budynku mieszkalnego jest widok za równo na las jak i na morze.

Compare listings

Porównać